تست روانشناسی افسردگی


تست روانشناسی افسردگی

افسردگی یکی از مشکلاتی است که امروزه با توجه به مشکلاتی که در زندگی افراد وجود دارد بسیار زیاد شده است. جوانان مهم ترین و بیشترین قشری هستند که مبتلا به بیماری افسردگی می شوند. افسردگی در واقع یک بیماری روحی و روانی است که در صورت مبتلا شدن به آن نباید از کنار آن ساده گذر نمود. این مشکل اوایل دورانی که فرد به آن دچار می شود خیلی ممکن است چشم گیر نباشد اما هر چه بیشتر فرد با آن درگیر می شود خود را به خوبی نشان داده و علائم آن نیز پر رنگ تر می شود.

مركز مشاوره آنلاين گپچه به عنوان معتبر ترین مرکز مشاوره در ایران معرفی و شناخته شده است. این مرکز دارای مشاوران عالی و با تجربه ای است که شما را در این زمینه یاری می دهند.

روانشناسی افسردگی

همان طور که گفته شد افسردگی یک مشکل روحی حاد است که در صورت ابتلا شدن به آن باید سریعا به این موضوع رسیدگی نمود. چرا که هر چه از روند این بیماری روحی بگذرد علائم آن بیشتر شده و وضع روحی فرد بدتر می شود. در چنین مواقعی نیز مراحل درمان بیشتر طول کشیده و باید عمیق تر صورت گیرد. از نظر روانشناسان و کارشناسان مربوطه افسردگی فقط مختص روح انسان نبوده و در صورت ابتلا مشکلات جسمی فراوانی را نیز برای فرد به وجود می آورد. بیشتر افرادی که افسردگی دارند با بیماری های دیگر نظیر بیماری های گوارشی، تنفسی، سردرد های مکرر، بی خوابی، کم اشتهایی، کاهش وزن و بیماری های روانی دیگر دست و پنجه نرم می کنند. از این رو باید سریع تر به آن رسیدگی شود.

راهکار چیست؟

تنها راه درمان افسردگی مشاوره است. شما تنها از طریق مشورت با یک مشاوره و شروع دوره های درمان می توانید به زندگی عادی خود برگشته و از شر این مشکل راحت شوید. مشاوره با روش های تمرینی که به شما می دهد روح شما را آرام ساخته و کمک می کند مشکلی که برای آن دچار افسردگی شده اید برایتان از بین رفته یا بی اهمیت شود.

تست روانشناسی افسردگی

این تست شامل سوالاتی است که روانشناس در مقابل فردی که حس می کند دچار افسردگی شده قرار داده و به او کمک می کند تا سوالات را با نظر خود پاسخ دهد از این طریق می توان دریافت که فرد افسرده است یا خیر.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و متخصصان مجرب ما در مركز مشاوره آنلاين  گپچه و اينستاگرام گپچه  در تماس باشید.

بیشتر بخوانید:

تشخیص و درمان کمبود ویتامین دی و افسردگی

 انواع افسردگی؛ ۹ نوع افسردگی، علائم و درمان آنها

 

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران

پر کردن این بخش الزامیست
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
+