انتخاب مسیر شغلی | انتخاب صحیح مسیر شغلی چقدر برایتان حائز اهمیت است؟


 انتخاب مسیر شغلی | انتخاب صحیح مسیر شغلی  چقدر برایتان حائز اهمیت است؟

اگر درمسیر شغلی خود در ایران و خارج از کشور به بحران برخوردید و یا سوالاتی داشتید که می خواستید بپرسید خوشحال می شویم تجربیات و تخصص سال‌ها تحصیل، مطالعه، پژوهش، کار و کارآفرینی خود را در اختیارتان بگذاریم. در طی سال‌های گذشته به بسیاری از افراد و شرکت ها کمک نموده ایم. پس اگر شما نیز به راهنمایی نیاز داشتید همین حالا تماس بگیرید.

در حال حاضر می توان جلوی خیلی از اشتباهات و تصمیمات نادرست را با یک مشاوره و راهنمایی درست و به موقع گرفت. علی الخصوص که جامعه امروز بسیار پیچیده است و جبران بسیاری از اشتباهات و تصمیمات نادرست هزینه بر و گاهی غیرقابل جبران در کوتاه مدت یا بلند مدت است. پس انتخاب شایسته امروز پلی برای سعادت، رشد و شکوفایی مطلوب شما است. مركز مشاوره گپچه یک مرکز مشاوره شغلي عالی برای تمام متقاضیان می باشد.

یکی از مسائلی که در میان جمعیت رو به رشد کره زمین بسیار حیاتی است موضوع اشتغال و کار است. شغل علاوه بر نقشی که در تأمین مادیات زندگی افراد دارد در افزایش اعتماد به نفس و جایگاه اجتماعی آنها تاثیر بسزایی میگذارد.

یکی از چالش های زندگی بشر امروزی پیدا کردن شغل مناسب با روحیات و تخصص او است. این مسئله در کشورهای توسعه نیافته پررنگ تر است و گاهی عدم یافتن شغل به دلیل نبود ساختارهای استاندارد فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مشکلات بسیار زیادی را برای فرد و جامعه به وجود می آورد. بسیاری از معضلات اجتماعی و فرهنگی با اشتغال حل می شود از این رو دولت ها باید نگاهی ویژه به این بخش داشته باشد. مشاوره شغلی در صورتی که به شکل واقع بینانه و از طریق کارشناسان خبره و موسسات معتبر صورت بگیرد تاثیرات شگرفی بر افزایش میزان درآمد و بهبود موقعیت اجتماعی افراد از طریق حرفه به جای خواهد گذاشت.

گروه مشاوره گپچه با ارائه خدمات پژوهشی و علمی در زمینه مشاوره بخصوص مشاوره شغلی (مشاوره کاری) می تواند پاسخگوی سوالات شغلی تمامی افراد شامل (دانشجویان در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری) باشد. اگر ابهام یا سوالی در انتخاب مسیر انتخاب شغل خود دارید می توانید از مشاوره شغلی کمک بگیرید.

خدمات مشاوره شغلی روانشناسان و متخصصان مرکز مشاوره گپچه

  • ارزیابی و شناسایی توانایی و استعداد ها و سلایق مراجعه کنندگان
  • آنالیز دقیق بازار کار و برنامه ریزی درست (علمی و عملی) برای رسیدن به اهداف
  • آشنا سازی افراد به قوانین کار و حقوق کارگری و کارمندی
  • مصاحبه با افراد و و شخصیت شناسی برای درک و شناخت بهتر آنان برای بازار کار
  • ارائه اطلاعات جامع و کامل به مراجعه کنندگان در خصوص بازار کار فعلی و آینده
  • مشاوره کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار
  • مشاره تخصصی در حوزه قوانین کار و تامین اجتماعی

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با مشاورین و متخصصان مجرب گپچه در تماس باشید.

بیشتر بخوانید:

 کوچینگ و هدایت شغلی کارکنان تازه‌کار

 مدیریت زمان- مديريت زمان برای بالا بردن كيفيت زندگی

 نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران

پر کردن این بخش الزامیست
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
+