مشاوره تحصیلی | مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری


مشاوره تحصیلی | مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری

امروزه مشاوره تحصیلی با توجه به پیشرفت و تخصصی‌تر شدن دانش، مشاغل و کسب و کارها در هر حوزه تحصیلی اهمیت زیادی پیدا کرده است. هر کسی در زندگی تحصیلی خود با گزینشهای زیادی روبروست؛ مشاروه تحصیلی نقش تاثیر گذاری در سرنوشت شما ایفا میکند. با انتخاب‌ صحیح، می‌توانید آینده تحصیلی و شغلی درخشانی را برای خود رقم بزند. حال سوال اصلی این است که چگونه می‌توان انتخاب‌های تحصیلی درستی داشت؟ بهترین راه حل برای داشتن انتخاب‌ تحصیلی صحیح، شناخت استعداد‌ها، علایق و پتانسیل‌های خود همچنین بررسی آینده تحصیلی و شغلی پیش رو می‌باشد. پس تصمیم آگاهانه و منطقی رمز موفقیت شماست. برای داشتن چنین انتخابی استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری بهترین راه حل است.

کاربرد مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری

با توجه به تخصصی و پیچیده‌تر شدن دنیای امروزی نسبت به گذشته، پاسخگویی به سوالات و چالش‌های زندگی‌های امروزی نیاز به روش‌های نوین و حرفه ای تری دارد. مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری با آگاه کردن شما نسبت به آینده تحصیلی، به شما کمک می شود تا به انتخابی صحیح دست یابید. از حدمات مشاوره تحصیلی می توان به برنامه ریزی درسی روزانه، معرفی بهترین منابع درسی، آموزش سبک مطالعه مفید، افزایش انگیزه تحصیلی، آموزش تکنیک های تست زنی، ارزیابی و نظارت بر پیشرفت تحصیلی و تعیین اهداف کوتاه مدت و بلند مدت با توجه به توانایی های فردی و... اشاره کرد.

چرا باید از مشاور تحصیلی کمک بگیریم؟

یکی از مسائلی که بسیاری از مراجعان و خانواده‌های آنان را دچار سردرگرمی می‌کند، چالش‌های تحصیلی پیش رویشان است که سبب تحمیل تنش بسیار زیادی بر روی افراد می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

1- انتخاب رشته سال 9 به 10 دبیرستان

2- کنکور سراسری 

3- انتخاب رشته کنکور سراسری

4- کنکور کارشناسی ارشد

5- انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد

6- کنکور دکتری

7- انتخاب رشته دکتری

8- مصاحبه دکتری

9- تغییر رشته تحصیلی در تمامی مقاطع

10- انصراف از دانشگاه

11- تحصیل بدون کنکور

12- تحصیل در خارج

انجام اقدامات هیجانی در زمان قرارگیری در هر کدام از چالش‌های تحصیلی و عدم توجه به استعدادها، علاقه و مهارت‌های خود یا آینده پیش رو به سبب تصمیمی که گرفته اید همان چیزی است که بسیاری از افراد را متحمل تنش‌های بزرگ در زندگی می‌کند. همواره تیپ شخصیت، علایق و استعدادهای خود را علاوه بر شرایط زندگی و آیندۀ شغلی انتخابتان در نظر بگیرید.

اهمیت مشاوره روانشناسی در پیشرفت تحصیلی

در مشاوره روانشناسی ابتدا با آموزش مهارت های کنترل استرس به شما کمک میشود تا در هنگام تنش ها و موقعیت های بحرانی بتوانید آرامش خود را حفظ کنید. سپس با استفاده از تست‌های روانشناسی و مصاحبه تشخیصی این امکان فراهم میشود تا به شناخت بهتری از شخصیت، هوش، استعداد، مهارت‌ها، شرایط زندگی و پتانسیل‌های خود برسید.  یک فرد متخصص در زمینه روانشناسی به شما کمک می‌کند تا به خودشناسی درست برسید. سپس با توجه به تمامی این پارامترها، به واسطه مشاوره تحصیلی، آینده انتخاب‌های متفاوت شما بررسی میشود تا بتوانید انتخابی آگاهانه و تصمیمی درست بگیرید. 

مزیت مشاوره تحصیلی تلفنی چیست؟

دسترسی به مشاوران متخصص و با تجربه در زندگی های امروز با توجه به سرعت زندگی، کمبود وقت، هزینه های رفت و آمد و ...  نیازمند صرف هزینه، وقت و انرژی زیادی است. مشاوره تلفنی یک راه حل مناسب برای برطرف کردن این مشکلات می باشد. در صورتی که نگران از دست دادن زمان ارزشمند خود هستید و نمی خواهید زمان زیادی را در رفت و آمد یا نوبت انتظار باشید مشاوره تحصیلی تلفنی گزینه مناسبی برای شماست. در نتیجه می توانید در هر زمان و مکانی از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنید. 

جهت ارتباط با روانشناسان تحصیلی گپچه با ما در تماس باشید.

بیشتر بخوانید:

مشاوره تحصیلی | شیوه های صحیح مطالعه موثر

ويژگی مشاور تحصیلی خوب

نظرات کاربران

ترابی:

مشاوره در همه زمینه ها موثر هست.

1399/5/3


پر کردن این بخش الزامیست
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
+