مرکز مشاوره تلفنی گپچه


چرا باید مشاوره تلفنی را انتخاب کنیم؟


چرا مشاوره تلفنی را انتخاب کنیم؟

مشاوره تلفنی سبک مدرنی از مشاوره می‌باشد که خدمات متنوعی را در حوزه روانشناسی و مشاوره به مراجعین ارائه می‌دهد، این نوع از مشاوره شامل روان‌درمانی فردی، مشاوره خانواده، مشاوره زوج درمانی، مشاوره کودک، مشاوره شغلی، تحصیلی و برنامه ریزی درسی و سایر حوزه‌های موجود دیگر می‌باشد که در آن درمانگران حرفه‌ای و مشاورین متخصص، نیاز مراجعه‌کنندگان را تشخیص و پاسخ می‌دهند.

طبق آخرین مشاهدات انجام شده توسط محققان، بسیاری از متخصصین که حتی دارای مطب هستند و امکان برگزاری جلسات حضوری را هم دارند، بیماران خود را از طریق مشاوره تلفنی رایگان حمایت می‌کنند چرا که این گونه بهتر می‌توانند با بیمار ارتباط برقرار کنند.

همچنین در یکی از نظرسنجی‌هایی که اخیرا انجام شده است، این نتیجه حاصل شده که  بیش از نیمی از مراجعه‌کنندگانی که تجربه مشاوره غیرحضوری را داشته‌اند، این نوع از مشاوره را ترجیح می‌دهند زیرا بهتر می‌توانند بدون فشارهای محیطی احساسات خود را بیان کنند. هر چند باید توجه داشته باشید مشاوره غیر حضوری برای بیماری‌های شدید توصیه نمی‌شود اما از آن جا که تقریبا استفاده از خدمات مشاوره‌ای، امروزه توسط عده‌ی زیادی از مردم ضروری تلقی می‌شود، مشاوره تلفنی روانشناسی پاسخگوی نیازهای رایج افراد جامعه خواهد بود.

برخلاف سایر انواع مشاوره، مشاوره تلفنی و ارتباط با روانشناس تلفنی به طور بالقوه عاری از عوامل محدود کننده‌ای است که در مشاوره سنتی تأثیر می‌گذارند، از جمله بعد جغرافیایی، زمان مشاوره، مدت زمان هر جلسه و هزینه آن. همچنین این شیوه مشاوره درجه‌ای از گمنامی را فراهم می‌کند که برای برخی از تماس گیرنده‌ها خوشایند است زیرا باعث کاهش ترسی می‌شود که برخی از افراد ممکن است در هنگام مشاوره با یک درمانگر حضوری احساس کنند.

مشاوره تلفنی روانشناسی برای چه افرادی مناسب است؟

مشاوره تلفنی روانشناسی برخلاف عقیده برخی که خیال می‌کنند تنها برای افراد خاصی مناسب است باید بگوییم که هر فردی با مشکلات متفاوت می‌تواند از اینگونه خدمات مشاوره تلفنی رایگان استفاده کند تا به کمک آن آمادگی بیشتری برای مواجه شدن با مسائل مختلف را پیدا نماید.

به طور کل هر فردی در طول زندگی اجتماعی و فردی خود ممکن است با مسائلی رو به رو شود که به تنهایی قادر به حل آنها نباشد، در چنین مواردی بهترین کار آن است که با یک شخص متخصص و آگاه به آن مسئله مشورت کند و از او کمک بخواهد، این امر باعث شده که مرکز مشاوره تلفنی و آنلاین گپچه در بسیاری از حوزه‌های مورد نیاز افراد مشاوره‌های مفیدی ارائه دهد.

برای آنکه بتوانید به بهترین شیوه مسائل پیش آمده را مدیریت کنید و سطح زندگی خود را بالاتر ببرید بهتر است از مشاوره‌ تلفنی و مشاوره روانشناسی مرکز گپچه بهره کافی را ببرید.

مزایای مشاوره تلفنی در گپچه


مزایای مشاوره تلفنی

امروزه به لطف توسعه و گسترش تکنولوژی و شیوه‌های نوین ارتباط مدرن، تمام بخش‌های زندگی‌مان دچار تغییر شده است و این امکان فراهم شده تا بسیاری از کارهایی که قبلا حتی فکرش را هم نمی‌کردیم، از راه دور و با بهره‌گیری از ابزار ارتباط نوین انجام دهیم.

مشاوره غیر حضوری و یا برای مثال مشاوره تلفنی نیز از آن چیزهایی که است که یک زمان شاید فکرش را هم نمی‌کردیم که به این صورت انجام شود اما به دلیل شیوه زندگی پر مشغله و پر دغدغه‌ای که مردم این روزها دارند، شاید بسیاری امکان بهره‌مندی از مشاوره حضوری را نداشته باشند و مشاوره تلفنی روانشناسی راهحلی برای این مشکل شده است.

مزایای مشاوره تلفنی در یک نگاه

در این شیوه از مشاوره شما این امکان را دارید تا در تمام زمینه ها و حوزه‌های روانشناسی نظرات کارشناسانه از روانشناس تلفنی دریافت کنید از جمله مشاوره تلفنی در حیطه مشاوره ازدواج و طلاق که می‌تواند به شما کمک بسیاری کند.

اگر به دنبال کم کردن رفت و آمدهای بی‌دلیل و بی‌شمار خود هستید و از شلوغی خیابان‌ها خسته شده‌اید، لازم نیست نگران باشید، چرا که با بودن در محیط آرامش‌بخش خانه خود هم می‌توانید از مشاوره حرفه‌ای بهره‌مند شوید.

بسیاری از افراد به دلیل هزینه‌های سنگین مشاوره از این تصمیم منصرف می‌شوند اما به لطف شیوه‌های نوین مشاوره این امکان فراهم شده است تا با صرفه‌جویی در هزینه‌های خود مشکلاتتان را با مشاوره تلفنی با متخصصین مطرح کنید.

شاید مهم‌ترین مزیت مشاوره تلفنی در بحث زمان باشد. چه در زمان تعیین جلسات مشاوره و چه در مدت زمان هر جلسه، امکان مانور بیشتری را در مقایسه با مشاوره حضوری خواهید داشت و برای افرادی که پیدا کردن روز خالی در تقویم شان سخت است، یک پیشنهاد عالی به حساب می‌آید.

مشاوره تلفنی ارائه شده در مراکز متنوع می‌تواند از کیفیت مختلفی برخوردار باشد به همین خاطر مهم است که شما برای حل مشکل خود به کدام مرکز مشاوره مراجعه می‌کنید. زیرا برخی از مراکز به دلیل به کارگیری مشاوران بی تجربه، توانایی کافی در حل مشکلات افراد را ندارند بنابراین به همان میزان که یک مشاوره با کیفیت به صورت تلفنی می‌تواند در حل مسائل مختلف مفید باشد به همان میزان نیز مشاوره بی‌کیفیت ممکن است تاثیرات مخربی بر روی افراد داشته باشد. ما سعی داریم تا در ادامه ویژگی‌های یک مشاور تلفنی خوب را برای شما شرح دهیم.

ویژگی‌های مورد نیاز مشاور تلفنی

مشاوره تلفنی که توسط مشاوران و روانشناسان با تجربه صورت می‌گیرد باید از یکسری ویژگی‌های خاص برخوردار باشند تا بتواند به صورت کارآمد به مسائل مختلف افراد رسیدگی کند و به آنها راه حل‌های مناسبی ارائه دهد.

برخی از این ویژگی‌ها به شرح زیر می‌باشد:

صبوری: مشاوره تلفنی روانشناسی به صبوری بیشتری نسبت به جلسات حضوری نیاز دارد به همین خاطر مشاور باید در برابر صحبت‌های افراد صبور باشد تا بتواند مشکلات آنها را با دقت تحلیل کند.

توانایی تشخیص لحن صدا: به دلیل آنکه در مشاوره‌های تلفنی امکان دیدن چهره طرف مقابل ممکن نیست، مشاور باید بتواند از تغییر لحن صبحت‌های فرد به حالات درونی او پی ببرد و آنها را بررسی کند.

احساس تعهد: متأسفانه برخی از مشاوران تازه‌کار ممکن است نسبت به درمان‌های تلفنی تعهد کافی را نداشته باشند و تمام تلاش خود را برای پیدا نمودن راه حل مناسب نکنند به همین خاطر مشاور و روانشناس در مشاوره تلفنی رایگان نیز می‌بایست از تعهد کاری برخوردار باشد.

این موارد گفته شده مهم ترین ویژگی‌های مورد نیاز برای مشاور و روانشناس تلفنی می‌باشد که به صورت خلاصه به آنها اشاره شد.

مشاوران مرکز گپچه

خوشبختانه مرکز مشاوره تلفنی گپچه برای تحقق اهداف خود که همان ارتقا سلامت روان جامعه می‌باشد از مشاوران با اخلاق و متعهد کمک می‌گیرد تا افراد بتوانند در حوزه‌های مختلفی مانند خانواده،کودک، تحصیلی، کاری و... به آسانی و بدون هیچگونه دردسری مشاوره‌های مفید و کاربردی را دریافت کنند.

جالب است بدانید مرکز مشاوره گپچه در هر حوزه ای از مشاوران و روانشناسان متخصص همان زمینه استفاده می‌کند، زیرا همانطور که میدانید حوزه‌های مشاوره بسیار متنوع است و یک مشاور نمی‌تواند به طور مناسبی به تمامی آنها رسیدگی کند به همین منظور شما می‌بایست ابتدا یکی از آن زمینه‌ها را انتخاب کرده و سپس با مشاورهای با تجربه گپچه در آن حوزه ارتباط برقرار کنید.

اهمیت و نقش مشاوره تلفنی در زندگی افراد


اهمیت مشاوره تلفنی روانشناسی با روانشناس تلفنی گپچه

مشاوره تلفنی در چند سال گذشته بسیار گسترش یافته و طرفداران زیادی در میان رده‌های سنی مختلف پیدا نموده است، این افزایش استقبال افراد را می‌توان ناشی از سخت شدن شرایط زندگی و ایجاد بحران‌های مختلف در زندگی آنها دانست زیرا امروزه مشغله‌های شغلی به قدری زیاد شده است که متأسفانه بر تمامی جنبه‌های زندگی فردی و اجتماعی افراد جامعه تاثیر منفی خواهد گذاشت. بنابراین بهترین راه حل مشکل آن است که با مشاوران و روانشناسان با مهارت در این حوزه‌ها صحبت شود تا به کمک راه حل‌های اصولی بتوان مسائل پیش آمده را برطرف نمود.

نقش و اهمیت مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی رایگان در حوزه‌های مختلف اگر توسط افراد متخصص ارائه شود می‌تواند در سلامت روان جامعه تاثیر بسیار قابل توجهی داشته باشد زیرا همه ما میدانیم که اگر افراد یک جامعه از سلامت روان مناسبی برخوردار نباشند این مشکل به قسمت‌های دیگر نیز راه پیدا خواهد کرد و در نتیجه کل جامعه را گرفتار خواهد نمود و همچنین باعث ایجاد مشکلات اجتماعی متعددی نیز می‌گردد که رفع آن به مراتب با سختی بیشتری همراه خواهد بود، به همین خاطر جوامع مختلف سعی دارند با استفاده از ابزارهای موجود مانند اینترنت و تلفن به افراد خود مشاوره‌های مفیدی ارائه دهند تا بتوانند در دراز مدت سطح سلامت روان جامعه را بالا ببرند.

ارتباط با روانشناس تلفنی می‌تواند به اندازه مراجعه حضوری کارساز باشد زیرا در بسیاری از مواقع، افراد در بیان مشکلات خود به صورت تلفنی احساس راحتی بیشتری خواهند داشت در نتیجه می‌توانند نتیجه بهتری را نیز از اینگونه مشاوره‌ها دریافت کنند.

حوزه‌های مختلف خدمات مشاور تلفنی

مشاوره تلفنی برخلاف گذشته که تنها محدود به چند حوزه خاص بود، امروزه در بسیاری از زمینه‌ها ارائه خواهد شد، این موضوع به دلیل افزایش پیچیدگی‌های زندگی افراد در اجتماع می‌باشد به همین خاطر سایت‌های معتبر مانند سایت گپچه امکان استفاده از روانشناس تلفنی در زمینه‌های مختلفی مانند اختلال شخصیتی، تحصیلی، شغلی، مالی، خانوادگی، روابط عاطفی و... را برای افراد میسر نموده است.

اگر شما نیز برای حل برخی از مسائل احساس می‌کنید که نیاز به استفاده از مشاوره تلفنی روانشناسی دارید، درنگ نکنید و هر چه سریع تر در سایت گپچه عضویت خود را تکمیل نمایید تا بتوانید در مدت زمان کوتاهی تمامی مشکلات به وجود آمده را به طور مناسب و به روش صحیح برطرف کنید، درمیان گذاشتن موضوعات با مشاور تلفنی به شما کمک می‌کند در زندگی فردی و یا اجتماعی خود بتوانید موانع به وجود آمده را به راحتی کنار گذاشته و با مسائل به طور مناسبی مواجه شوید.

نظرات کاربران

زهرا سمیعی:

من از روانشناس تلفنی گپچه که واقعا مهربون و دلسوزن استفاده کردم.حتما توصیه میکنم


پر کردن این بخش الزامیست
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج