مشاوره تلفنی خانواده


مشاوره تلفنی خانواده

خانواده یک کانون مهم است. به طوری که باید به گونه ای باشد که تمامی اعضا در این کانون احساس آرامش داشته و در تصور خود به عنوان امن ترین مکان دنیا به آن بنگرند.

از این رو بروز هر مشکلی در خانواده می تواند منجر به ایجاد خرابی ها و آسیب های فراوانی شود. بنابراین در صورت پدید آمدن مشکلی هر چند کوچک باید سریعا به آن رسیدگی نمود.

شما می توانید از طریق تماس با مشاوران گپچه مشکلات خود را در میان گذاشته و در کوتاه ترین مدت آن را حل نمایید. مشاوران گپچه با سابقه ی درخشانی که در مشاوره تلفنی خانواده دارند می توانند بهترین گزینه برای حل مشکل شما باشند.

حتما بخوانيد: مشاوره تلفني، مشاوره تلفنی خیانت همسر

مشکلات خانوادگی را چگونه باید حل نمود؟

اغلب خانواده ها در رو یا رویی با مشکلات زندگی به آن به دید مشکلات معمولی می نگرند یا ممکن است بعضی از افراد خانواده خود را باخته و تصور کنند مشکلات آن ها هرگز حل نخواهد شد.

در صورتی که این تصور در بسیاری از موارد تصوری اشتباه بوده و بسیاری از مشکلات را می توان  از طریق مشاوره حل نمود. بسیاری از خانواده ها به ویژه زوجین وقتی به مشکلی برخورد می کنند در آخرین مرحله مشاوره را انتخاب می کنند.

حتما بخوانيد: مشاوره تلفنی نوجوان

شاید خیلی از افراد تصور می کنند خود به تنهایی می توانند مشکلات را حل کنند اما در بیشتر موارد مراجعه به مشاوره بهترین گزینه است. چرا؟ اگر ما می گوییم مشاوره بهترین گزینه است به چند دلیل است:

  • مشاوره فردی با تجربه است که هم تخصص داشته و هم روزانه با موقعیت های مشابه رو به رو می شود.
  • مشاوره فردی است که به عنوان نفر سوم تصمیم گیری می کند و از استرس و اضطراب موجود در رابطه ی خانواده به دور است.
  • صحبت با مشاوره علاوه بر حل مشکل فرد را آرام تر می کند.
  • به فرد کمک می کند بهترین تصمیم را بگیرد.

حتما بخوانيد: مشاوره تلفنی جنسی

مزایای مشاوره تلفنی نسبت به مشاوره حضوری چیست؟

افراد معمولا وقتی به مشکلات فردی و خانوادگی برخورد می کنند به مشاوران حضوری رجوع می کنند اما باید دانست که مشاوره ی حضوری نسبت به مشاوره ی تلفنی دارای چند عیب است.

اولین مزیت مشاوره تلفنی این است که شما وقتی اقدام به رجوع به مشاوره ی حضوری می کنید باید وقت قبلی گرفته و ممکن است مدت ها در صف انتظار باشید. از طرفی ممکن است مرکز مشاوره ی مد نظرتان مسافت زیادی تا محل زندگی شما داشته باشد. بنابراین استفاده از مشاوره ی تلفنی بهتر است.

حتما بخوانيد: مشاوره تلفنی روانشناسی کودکان افسرده

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و متخصصان مجرب ما در مركز مشاوره آنلاين  گپچه و اينستاگرام گپچه  در تماس باشید.

نظرات کاربران

پر کردن این بخش الزامیست
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
+