مشاوره تلفنی نوجوان


مشاوره تلفنی نوجوان

نوجوانی دورانی بحرانی در زندگی هر شخص است که نه تنها این دوران برای خود شخص نوجوان شرایطی دشوار است بلکه والدین نیز در این دوران نگرانی های زیادی از جانب فرد نوجوان خود داشته و از رفتار ها و راه هایی که ممکن است نوجوان وارد آن ها شود هراس دارند.

در دوران نوجوانی مشکلات فردی بسیاری برای افراد اتفاق می افتد و بیشتر مشکلات مربوط به افسردگی، گوشه گیری و انزوا، پرخاشگری ها و یا روابط نا مناسب همچنین بیشتر اضطراب ها و بسیاری از مسائل و بیماری های دیگر در این دوران رخ می دهد. شما می توانید برای حل مشکل خود به مشاوران مجرب و حرفه ای گپچه در این زمینه مراجعه نمایید و از طریق تماس تلفنی به حل مشکل خود بپردازید.

حتما بخوانيد: تاثیر مشاوره تلفنی با روانشناس کودک

چرا دوران نوجوانی حساس است؟

از آن جایی که در دوران نوجوانی روحیات نوجوان تشکیل یافته و فرد وارد دوره ی حساسی می شود، همچنین به دلیل این که فرد بیشتر احساس مسئولیت کرده و حس استقلال طلبی و حضور مهم در اجتماع می کند از این رو بیشتر دچار استرس شده و دائما به دنبال انجام کار هایی است که حس بزرگسال شدن را به وی القا کند او از این که مورد تمسخر دیگران قرار گیرد ترس دارد از این رو کار هایی را انجام می دهد که درست و غلط آن را نمی داند. بنابراین دچار مشکلات زیادی می شود. بنابراین والدین باید راه درست تربیت و یا اصلاح فرزندان خود وبرقراری ارتباط مناسب با جوانان خود را بیاموزند.

حتما بخوانيد: مشاوره خانواده تلفنی

بهترین راه برای برقراری ارتباط مناسب با نوجوانمان چیست؟

در این قسمت ما می خواهیم راهی را به شما پیشنهاد دهیم که بتوانید بدون  ترس از نوجوان خود نگهداری کرده و یا مشکلات وی را حل نمایید. همچنین در صورتی که شما به عنوان یک نوجوان این متن را می خوانید  می توانید به راحتی از این طریق به حل مشکل خود بپردازید. بهترین راه برای حل مشکل جوانان مشاوره تلفنی است.

شاید از خود بپرسید چرا مشاوره تلفنی؟ مشاوره به عنوان فردی که در این زمینه تخصص داشته و همچنین به عنوان فردی است که می توان به او اعتماد کرده و به راحتی تمامی مسائل حتی مسائلی که نمی توان با والدین گفت را مطرح نمود. مشاوره با تخصصی که دارد به راحتی به درمان شما می پردازد و مشکلاتتان را حل خواهد کرد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و متخصصان مجرب ما در مركز مشاوره آنلاين  گپچه و اينستاگرام گپچه  در تماس باشید.

نظرات کاربران

پر کردن این بخش الزامیست
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
+