چرا مشاوره؟ چرا مشاوره تلفنی؟


چرا مشاوره؟ چرا مشاوره تلفنی؟

گستردگی نیازها و پیچیدگی زندگی اجتماعی، تقسیم کار فراوان، تخصصی شدن ابزار و امکانات، فراوانی آسیب­‌های اجتماعی، رقابت­های افراد و گروه­ها بر سر تصاحب موقعیت­ها، اهداف و امتیازات از یک طرف و ناتوانی انسان در حل همه مسائل و مشکلات، کمبودها و نواقص و موانع، دسترسی به امکانات و ابزار جهت رسیدن به اهداف و موفقیت­ها و محدودیت ظرفیت علم و دانش و آموخته­‌های مشاوره خواهان نیاز به مشاوره را بیش از پیش نمایان ساخته است و امروزه مراجعه به مشاور و بهره­‌گیری از دانش و آموخته­‌های او فرد را در پیمودن راه و برداشتن موانع و حل مسائل یاری کرده، راهگشا و راهنماست. در میان روش­های مختلف مشاوره ، مشاوره حضوری، غیرحضوری (تلفنی) برتری و اولویت با مشاوره تلفنی ( غیرحضوری) است. و این شکل مشاوره که با فضای مجازی مرتبط می­باشد مورد استقبال بیشتری واقع شده است. دلایل زیر را می­توان علت اولویت و استقبال بیشتر از مشاوره تلفنی برشمرد.

  1. در مناطق دوردست که مشاور وجود ندارد یا دسترسی به آن با مشکل مواجه است مشاوره تلفنی این کمبود را برطرف می­سازد.
  2. دسترسی آسان به مشاور دلخواه و باتجربه از طریق شماره گیری خط ثابت یا همراه بدون خروج از منزل و حضور فیزیکی در دفتر یا مطب مشاور
  3. صرفه جویی در زمان، کاهش هزینه رفت و آمد به مطب مشاور و روانشناس
  4. در برخی موضوعات روانشناختی و مشاوره­ای که جنبه شخصی و محرمانه دارد و احیاناً به مسائل خانوادگی یا روحی روانی مربوط می­شود و متقاضیان مشاوره در معذوریت اخلاقی و اظهاری قرار می­گیرند، اولویت مشاوره تلفنی نمایان­تر می­شود.
  5.  ترس از شناخته شدن ” مشاوره گیرنده ” خصوصاً در محیط­های کوچک و جوامع بسته و خانواده­های سنتی همیشه مانعی بر سر راه استفاده از مشاور کارآزموده و عالم به موضوع است که توسط مشاوره­ی تلفنی مرتفع گردیده است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و متخصصان مجرب ما در مركز مشاوره آنلاين گپچه و اينستاگرام گپچه در تماس باشید.

 

نظرات کاربران

سیمانجفی:

منم از مشاوره تلفنی گپچه استفاده کردم و واقعا لذت بردم هم هزینه اش کمتر از مشاوره های دیگه و حضوری بوده هم اینکه دسترسی ب مشاور رو برام راحت کرده

1399/5/14


زهرا معین:

من از مشاوره تلفنی گپچه استفاده کردم خیلی خوب بود

1399/5/7


پر کردن این بخش الزامیست
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
+