مشاوره روانشناسی آنلاين در منزل چیست؟


مشاوره روانشناسی آنلاين در منزل چیست؟

بر کسی پوشیده نیست که مشاوره روانشناسی یکی از اصلی ترین و دقیق ترین روش های درمان بیماری های روحی روانی و اختلالات موجود در میان مردم میباشد که توسط مشاورین روانشناس انجام میگیرد. یکی از روش های جدید مشاوره را میتوان مشاوره روانشناسی در منزل نامید که در ادامه بیشتر به این موضوع میپردازیم.

منظور از مشاوره روانشناسی در منزل چیست؟

با سایت روانشناسی گپچه همراه باشید. مشاوره روانشناسی به طور معمول و آن چیزی که ما در ذهن داریم همیشه بین روانشناس و مراجع در کلینیک های مشاوره انجام میگیرد. مراجع از مشکلات خود میگوید و روانشناس بر اساس علم و داشته های خود آن ها را تحلیل کرده و همچنین به بخش های ناگفته شخصیت و روان فرد مراجع پی میبرد و پروسه درمانی را آغاز میکند.

انواع روش های مشاوره

با عنایت به توضیحات بالا و ایجاد ساختار کلی برای کار مشاوره، باید اشاره کرد که روش های زیادی برای انجام کار مشاوره وجود دارد که مشاوره روانشناسی در منزل یکی از آنها میباشد.

  • مشاوره حضوری
  • مشاوره غیر حضوری

مشاوره غیر حضوری: این نوع مشاوره همانطور که از نامش پیداست به دلایل مختلفی همچوت بعد مسافت، راحتی بیشتر و بسیاری دیگر از موارد به صورت غیر حضوری بین مراجع و مشاور انجام میشود. از مهم ترین راه های مشاوره غیر حضوری میتوان به مشاوره روانشناسی آنلاین گپچه و مشاوره تلفنی نام برد که طرفداران زیادی هم دارند. با مطالعه مطلب مزایای مشاوره روانشناسی آنلاین میتوانید با تمام فواید این نوع مشاوره آشنا شوید.

 از مزایای مشاوره روانشناسی آنلاین این است که به راحتی بر بستر اینترنت از سراسر کشور قابل دستیابی است. مشاوره روانشناسی آنلاین یکی از انواع خدمات مشاوره میباشد که بر بستر اینترنت قرار گرفته است. با گسترش بسیار زیاد اینترنت پر سرعت در سطح کشور، استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی بر خط بسیار ساده شده است. مشاوره روان شناسی آنلاین در مقایسه با مشاوره روانشناسی حضوری دارای مزایای بسیاری است که در ادامه به آنها میپردازیم.

 مشاوره روانشناسی آنلاین به علت درگیر نبودن با ترافیک، دوری از خانه، ساعات دستو پاگیر اداری بسیار راحت تر است. نیازی نیست کیلومترها مسیر طی کنید تا روانشناس مورد نظرتون و ملاقات کنید. تنها کافیه شماره تلفن و بگیرید یا از طریق وب سایت و تماس تصویری و صوتی با مشاورتون تماس داشته باشید.

در بیشتر مواقع هزینه مشاوره آنلاین بسیار کمتر از مشاوره حضوری در دفتر روانشناس هست. فقط کافیه به این هزینه ها، پول رفت و آمد و زمانی که ازتون گرفته میشه رو هم اضافه کنید.

راحتی در استفاده از مزایای مشاوره روانشناسی آنلاین است. این مورد برای افراد جوان و کسانی که با تکنولوژی غریبه نیستند بیشتر صدق میکنه. الان بیشتر مردم از ایمیل، برنامه های پیام رسان و حتی وبینار ها برای ارتباط برقرار کردن در موارد مختلف استفاده میکنند. مشاوره آنلاین روانشناسی میتونه خیلی راحتتر از دیدار حضوری باشه مخصوصا زمانی که پای درمیان گذاشتن اطلاعات خصوصیتون به میان میاد.

همانطور که گفته شد دسترسی آسان و فراگیر از اصلی ترین مزایای مشاوره روانشناسی آنلاین است. در مناطق دور از کلان شهرها و مناطق اصلی دسترسی به کلینیک روانشناسی میتونه یک مشکل اساسی باشه. بسیاری از افرادی که مبتلا به بحران های روحی روانی خاص هستند نمیتونن مسافت های هر چند کم را طی کنند و رفتن به دفتر مشاوره مورد نظر برای آنها بسیار سخت است. در این موقعیت مشاوره روانشناسی آنلاین بهترین انتخاب برای آنهاست. یادتون باشه کسی که به مشاور روانشناسی مراجعه نمیکنه لزوما از نظر روحی روانی مشکل نداره بسیار از افراد موفق با مراجعه به روانشناس از بروز مشکل جلوگیری میکنند. با توجه به فشارهای بسیار زیادی که بر روح و روان ما در جامعه امروزی وارد میشود، مشاوره روانشناسی آنلاین میتونه بهترین راه برای کم کردن این فشار باشه.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و متخصصان مجرب ما در مركز مشاوره آنلاين گپچه در تماس باشید.

بیشتر بخوانید:

راه کارهای روانشناسی نحوه تفکر نابغه ای

مشاوره روانشناسی | تفاوت بین مشاور و روانشناس چیست؟

نظرات کاربران

حسین سازگاری:

مشاوره آنلاین من استفاده کردم تاثیرش از حضوری کمتر نیست وهنوز مدیریت بیشتری بر زمان رو داری

1399/5/4


پر کردن این بخش الزامیست
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
گپچه،مرکز آنلاین مشاوره،مشاوره تلفنی،مشاوره روانشناسی،مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج
+